TEMİZ, HUZURLU ve GÜVENLİ BİR ORTAM ARIYORSANIZ
BİZ BURADAYIZ

Haberler

10

Mar

9

Mart Ayı Personel İstişare Toplantısı Yapıldı.

Mart Ayı Personel İstişare Toplantısı Yapıldı.
Toplantımıza Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Fesih SAYAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Salih KENDİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Sayın Hacı Ramazan BOZAN, Sayın Reşat GÜRBÜZ, Sayın Metin UZUN, Sayın Feyyaz YÜCE, Denetim Kurulu Başkanı Sayın Cemalettin YAPICI, Sayın Fahri ÖZÇİÇEK ile birlikte birim amirlerimiz personellerimizle hazır bulundular.
Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fesih SAYAR; ‘Personel komisyon başkanımızın da ifade ettiği gibi çalışmalar konusunda tüm personellerimizin üzerine düşen görevleri ve sorumlulukları yerine getirmesi önem arz etmektedir. Hiçbir personel arkadaşımızın görevinin sonlandırılmasını hiçbir zaman istemeyiz. Ama ısrarla çalışmama da gayret halinde olan personelimize ikazlarımızla birlikte, devamı halde yollarımızı ayırmak zorunda kalırız. İşimizi vicdan mukabilinde yapalım ki daha sonra gerek komisyon yada sakinlerimizden tenkit almayalım. 5 Etap hepimize ait, muhafaza yapacak yine bizleriz’… dedi.
Denetim Kurulu Üyemiz ve Personel Komisyon Başkanı Sayın Fahri ÖZÇİÇEK: ‘Yapılacak olan çalışmalarımıza, planlara uygun olarak çalışılacak ve sahaya indiğimizde ilk önce kendisinin beğeneceği bir işi icra etmesi gerekir. Hepimiz bir aile olarak sorumlu bulunduğumuz bloklarda üzerimize düşen görevleri muhakkak gerine getirmeliyiz’… dedi.
İşletme Müdürümüz Sayın Mürsel KAPLAN; Her birlikte huzurlu bir ortamda, yeni bir öz veri ile çalışmalarımıza başlıyoruz, çalışma düzenimizde istikrarlı olup, hedef çıtamızı birlikte yükselteceğimize inanıyorum’… dedi.
Ayın personeli ödülünü; teknik birim ustalarımızdan Sayın Ömer TOPTAŞ, temizlik biriminden Sayın Hacı Bayram AĞCAKOCA, layık görülmüş olup ödülleri, Yönetim kurulu başkanımız ve üyelerimiz tarafından takdim edilmiştir.