TEMİZ, HUZURLU ve GÜVENLİ BİR ORTAM ARIYORSANIZ
BİZ BURADAYIZ

Haberler

p

Mar

9

Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU’ndan Yönetimimizi Ziyaret

Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU’ndan Yönetimimizi Ziyaret

Ev sahibi olarak söz alan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Fesih SAYAR;
‘Sayın başkanım, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimiz, değerli personellerimiz, büyüklüğü ile iftihar ettiğimiz 5. Etap Toplu Yapı Yönetimimiz’in sınırları içerisinde yaklaşık 20.000 sakinimize her gün aynı ortamda hizmetlerimiz konusunda misafir oluyor ve hasbihal ediyoruz. Elbette büyüklüğünde getirdiği sıkıntıları, geldiğimiz andan itibaren göğüsledik 4952 dairemizin sorumluluğunun bilincindeyiz.

Yaptığı ve yapılacak olan projeleri ile bizleri heyecanlandıran, hizmet kalitesini, geldiği yaklaşık bir sene içerisinde artırarak Başakşehir’e yeni bir ivme getiren başkanımıza hoş geldiniz diyor, şahsım ve yönetimimiz adına davetimize icab ettiklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyorum.’… dedi.

Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU;  Sayın başkanım, yöneticilerimiz ve değerli site çalışanlarımız, Bizleri davet ettiğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum.  Daha önce belediye başkan yardımcısı olarak hizmet verdiğim Başakşehirde yaklaşık bir senedir Belediye başkanı olarak görevde olan bir kardeşinizim. Göreve başladığım andan itibarende faaliyette bulunduğumuz çalışmalarımızın da yoğunluğu içerisindeyiz. Gelişen Başakşehirimiz için hizmetlerimiz ile ilgili Portal kurduk, tüm bilgilendirme ve projelerimizi oradan takip edebilirsiniz’…dedi.

Samimi ve sıcak geçen toplantımızda Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU, her daim Başakşehir yönetimlerin ve 5. Etap Toplu Yapı Yönetimleri ile koordineli ve bilgi alışverişinde olduklarını, imkanlar dahilinde destek verecekleri sözlerini verdiler…